+48 89 527 99 46

Angielski Olsztyn

Język angielski we współczesnym świecie stał się dominującym językiem międzynarodowym. Obecnie nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest znajomość tego języka. Najczęściej możemy się o tym przekonać w czasie naszych podróży zagranicznych. Niejednokrotnie stajemy w obliczu dużego wyzwania jakim jest porozumiewanie się z osobami posługującymi się innym językiem niż polski. Staramy się wówczas siegać do naszych pokładów wiedzy jakie zdołaliśmy wynieść ze szkoły podstawowej lub średniej. Jeżli mieliśmy szczęście i trafiliśmy na nauczyciela, który angażował się w swoje zajęcia, wówczas jest duża szansa, że zdołał on wyposażyć nas w wyrażenia lub słówka, które możemy wykorzystać.

W 'zamierzchłych' czasach byliśmy skazani niemal wyłącznie na naukę języka rosyjskiego i to nie koniecznie na kursach językowych. Czasami pojawiały się możliwości nauki języka angielskiego na kursach językowych, lecz były to bardzo rzadkie przypadki. Obecnie możliwości nauki języka angielskiego są wręcz przeogromne. Radio, telewizja i Internet postarczają nam bardzo wiele sposobności nauki języków obcych, a wszczególności języka angielskiego. Z reguły pierwszym krokiem do rozpoczęcia nauki jest wybór odpowiedniej szkoły językowej. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z dowolnej wyszukiwarki internetowej i wpisanie hasła angielski olsztyn (oczywiście jeżeli zamierzamy uczyć się języka angielskiego w tym mieście).

Nasza szkoła specjalizuje się wyłącznie na nauce języka angielskiego i organizuje kursy i zajęcia indywidualne wyłącznie dla osób dorosłych. Bardzo dużą grupę naszych uczniów stanowią osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Kursy języka angielskiego w naszej szkole dzielą się na kursy ogólne, konwersacyjne i biznesowe. Mają one charakter kursów mniej-intensywnych, ponieważ z reguły osoby dorosłe z uwagi na wiele dodatkowych obowiązków, nie mają aż tyle czasu aby uczestniczyć w kursach intensywnych. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne.

Skoro już wykonałeś pierwszy krok wpisując hasło angielski olsztyn, to warto jest zrobić kolejny i sprawdzić ofertę naszej szkoły. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś interesującego dla siebie. Zapraszamy!

Focus English School

Twoja szkoła języków obcych
Wyślij zgłoszenie