+48 89 527 99 46

Kursy angielskiego Olsztyn

Kursy dla początkujących

Bardzo dużą liczbę uczestników naszych kursów stanowią osoby dorosłe, które dopiero rozpoczynają naukę języka angielskiego. Zajęcia odbywają się zarówno w godzinach porannych jak i popołudniowych dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Wszystkie osoby, które kończą poziom starter lub elementary mają zapewnioną kontynuację nauki na wyższych poziomach. Nauczycielami są polscy lektorzy z bardzo dużym doświadczeniem w nauce angielskiego od podstaw.

Więcej o kursach dla początkujących ...

Kursy konwersacyjne / ogólne

Konwersacyjne / ogólne kursy języka angielskiego adresowane są do osób, które bardziej cenią sobie praktyczne umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Główny nacisk jest kładziony na komunikację w języku angielskim. Nieduża liczba osób w grupie (max.8) pozwala na stworzenie optymalnych warunków do prowadzenia konwersacji. Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne, w godzinach porannych i popołudniowych.

Więcej o kursach konwersacyjnych ...

Business English

Kursy Business English przeznaczone są dla osób zainteresowanych tematyką biznesową. Organizowane są one w trybie mniej-intensywnym, czyli 2 x 2 godz./tyg. oraz indywidualnym. Główny nacisk kładziony jest na stronę komunikacyjną, bardzo przydatną w kontaktach biznesowych w języku angielskim. W czasie kursy wykorzystywane są również autentyczne materiały z takich czasopism jak Financial Times czy Economist.

Więcej o kursach Business English ...

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne są przeznaczone dla osób, które preferują naukę one-to-one. Długość i intensywność zajęć jest ustalana indywidualnie i co za tym idzie cena uzależniona jest od ilości wykupionych lekcji. Nauka w systemie indywidualnym pozwala na wybór najdogodniejszych dni i godzin zajęć. Bardzo dużą grupę uczestników kursów indywidualnych stanowią osoby, które uczą się Business English. Ucząc się indywidualnie w każdej chwili istnieje możliwość zmiany ustalonego wcześniej terminu zajęć.

Więcej o zajęciach indywidualnych ...

Oferta dla firm

Nasza szkoła w swojej ofercie ma również propozycje dla firm i instytucji. Zarówno tematyka jak i harmonogram zajęć są ustalane indywidualnie z uczestnikami kursów. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w siedzibie firmy jak również w naszej szkole, w godzinach porannych i popołudniowych. Istnieje również możliwość tworzenia osobnych grup dla pracowników danej instytucji. Cena jednostkowa za kurs jest uzależniona od ilości i intensywności kursu. Kursy i zajęcia indywidualne prowadzimy cały rok.

Więcej o ofercie dla firm ...

Kursy wakacyjne

Kursy wakacyjne odbywają się w czerwcu, lipcu i sierpniu. W czasie wakacji ceny kursów są dużo niższe niż w ciągu roku szkolnego i ilość osób w grupie nigdy nie przekracza 8. Kursy wakacyjne dzielą się na kursy dla początkujących, konwersacyjne, General English i Business English. W okresie wakacji prowadzimy również zajęcia indywidualne. Zdecydowaną większość uczestników naszych kursów wakacyjnych stanowią osoby, którym zależy na poprawie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Kursy angielskiego Olsztyn.

Więcej o kursach wakacyjnych ...