Internetowa księgarnia językowa

Ebooki

Elektroniczne książki na urządzenia mobilne

Angielskie czasowniki nieregularne

Ebook angielskie czasowniki nieregularne

Nasza Internetowa księgarnia językowa oferuje ebook ze 100 najbardziej popularnymi angielskimi czasowników nieregularnych. W skład zestawu wchodzą kolokacje z czasownikami, a taże ich uproszczona transkrypcja fonetyczna. Wszystkie formy czasowników są ilustrowane zdaniami w języku angielskim, które są przetłumaczone na język polski.

Więcej o ebooku »

Gramatyka angielska dla początkujących

Ebook gramatyka angielska dla początkujących

Ebook adresowany jest do osób rozpoczynających naukę języka angielskiego lub chcących samodzielnie przypomnieć sobie podstawy gramatyki. Może to być doskonały samouczek do nauki języka angielskiego. Wszystkie angielskie wyrażenia posiadają uproszczoną transkrypcję fonetyczną wraz z tłumaczeniami na język polski. Łącznie znajduje się 300 zdań do tłumaczenia.

Więcej o ebooku »

Angielskie idiomy zestaw 1

Ebook angielskie idiomy

W skład ebooka wchodzi 100 często spotykanych idiomów w języku angielskim. Przedstawiane idiomy zawierają takie przymiotniki jak: bad, big, dead, flat, good, hard, high, hot, long. Wszystkie idiomy są prezentowane w konteście angielskich zdań, dzięki czemu łatwiej jest skojarzyć sytuacje do jakich określone idiomy pasują.

Więcej o ebooku »

Gramatyka angielska przedimki i rzeczowniki

Ebook gramatyka angielska przedimki i rzeczowniki

Ebook przedstawia 100 gramatycznych zagadnień związanych z przedimkami i rzeczownikami w języku angielskim. Wszystkie wyjaśnienia są w języku polskim i opisują najbardziej popularne problemy z jakimi mają do czynienia osoby uczące się języka angielskiego. Ebook adresowany jest do osób rozpoczynających nauką języka angielskiego.

Więcej o ebooku »

Angielskie phrasal verbs zestaw 1

Ebook angielskie phrasal verbs 1

Korzystając z tego ebooka można nauczyć się 100 często stosowanych angielskich czasowników frazowych, określanych w języku angielskim jako phrasal verbs. Wszystkie czasowniki są przetłumaczone na język polski. Ich zastosowanie jest pokazane na przykładzie zdań w języku angielskim, które również są przetłumaczone na język polski.

Więcej o ebooku »

Angielskie przyimki zestaw 1

Ebook angielskie przyimki 1

Dzięki temu ebookowi można nauczyć się 100 często stosowanych angielskich zwrotów i wyrażeń wykorzystujących przyimki. W drugiej części ebooka znajdują się Mobile Flashcards umożliwiające tłumaczenie zdań na język polski lub angielski. Wszystkie wyrażenia i przykładowe angielskie zdania przetłumaczone są na język polski.

Więcej o ebooku »

Apteka i lekarstwa w angielskim

Ebook apteka i lekarstwa w angielskim

Ebook z serii poświęconej słownictwu w języku angielskim przeznaczony jest dla osób chcących poznać angielskie słownictwo tematycznie związane z apteką i lekarstami. W pierwszej części znajdują się tłumaczenia słówek na język polski wraz z uproszczoną transkrypcją fonetyczną, w drugiej znajdują się ćwiczenia utrwalające.

Więcej o ebooku »

Konwersacyjne zwroty w angielskim

Ebook konwersacyjne zwroty w angielskim

Pierwszy ebook z serii poświęconej konwersacyjnym zwrotom i wyrażeniom stosowanym w języku angielskim. W ebooku znajduje się 100 zwrotów i wyrażeń, które są często używane w mowie codziennej przez rodowitych anglików. Wszystko zwroty są pokazane na przykładzie zdań w języku angielskim. W drugiej części są zdania do tłumaczenia.

Więcej o ebooku »

Angielskie przysłowia

Ebook angielskie przysłowia

Bardzo obszerny ebook poświęcony angielskim i polskim przysłowiom. Wszystkie angielskie przysłowia są przetłumaczone na język polski, a polskie znajdują swoje odpowiedniki w języku angielskim. Korzystając z drugiej części ebooka można uczyć się zarówno polskich jak również i angielskich przysłów dzięki formatowi Mobile Flashcards.

Więcej o ebooku »

Zakupy i sklepy w angielskim

Ebook zakupy i sklepy w angielskim

Ebook przedstawia ponad 400 wyrazów i zwrotów tematycznie związanych z zakupami i sklepami w języku angielskim. Przedstawione wyrazy podzielone są na rzeczowniki, przemiotniki, czasowniki i pełne zdania. W drugiej części znajdują się ćwiczenia w formie Mobile Flashcards umożliwiające tłumaczenia wyrażeń na polski i angielski.

Więcej o ebooku »